Силами оборони України був нанесений удар по автомобільному мосту через Генічеську протоку, знищено комплекс “Панцир-С” та вразили кілька пунктів управління безпілотниками противника. Атака відбулася вночі на 20 червня 2026 року у районі міста Генічеськ Херсонської області. Також було знищено російський комплекс у Запорізькій області та завдано ударів по пунктах управління в трьох регіонах. У той же час в окупованому Криму також лунали вибухи, а місцеві жителі повідомили про атаку дронів на Таврійську ТЕС. Генеральний штаб ЗСУ звітує про 3000 обстрілів і бої на фронті.
СО уразили міст через Генічеську протоку – Генштаб














Залишити відповідь