Іран, Катар і Пакистан оголосили про прогрес у переговорах зі США в Швейцарії. За словами представника іранського МЗС, учасники обговорили питання заморожених активів Ірану та продажу іранської нафти. Також домовилися про безпечний прохід суден через Ормузьку протоку. Посередники з Катару та Пакистану зазначили позитивну атмосферу переговорів і досягнутий прогрес. Домовилися створити Комітет високого рівня для політичного нагляду за процесом. Технічні переговори триватимуть у Швейцарії, а також створять групу з усунення конфліктів для Лівану. Тривають бойові дії у Лівані між Ізраїлем та Хезболлою. Трамп погрожує контролювати Ормузьку протоку, якщо не буде угоди з Іраном.
Іран заявив про “прогрес” у перемов зі США













Залишити відповідь