Головний тренер Динамо Ігор Костюк висловив свої думки щодо майбутнього старту команди в кваліфікації Ліги Європи. Команда отримала завдання зіграти з румунською Університатею Клуж у першому відбірковому раунді єврокубка. Костюк зауважив, що жодних легких суперників у таких турнірах немає, і всі команди є конкурентоспроможними. Він підкреслив, що головний акцент вони роблять на власній підготовці та готовності до поєдинків. Тренер наголосив на важливості готовності перемагати будь-якого суперника і аналізувати його сильні та слабкі сторони. Команда буде готуватися детально до матчу, зберігаючи високий рівень вимог до себе.
Тренер Динамо оцінив суперника перед стартом у єврокубках















Залишити відповідь