Новини Київщини

Все, що відбувається в Києві та Київській області, на одному сайті.

Франція проведе заключний матч групи без головного тренера

Головний тренер збірної Франції Дідьє Дешам пропустить зустріч третього туру групового етапу ЧС-2026 проти Норвегії.
Зазначається, що 57-річного тренера не буде на тренерській лаві у наступному матчі через смерть матері, яка померла у вівторок, 23 червня.
Федерація футболу Франції повідомила, що Дешам уже залишив збірну і вирушив до Франції для участі у похороні.

“За погодженням з президентом Французької футбольної федерації Філіпом Діалло, який зараз перебуває у тренувальному таборі збірної Франції на чемпіонаті світу у США, Дідьє Дешам доручив своєму помічнику Гі Стефану керувати командою до свого повернення”, – зазначається у повідомленні ФФФ.
Як відомо, зустріч третього туру французів з норвежцями відбудеться у п’ятницю, 26 червня, і розпочнеться о 22:00 за київським часом.
Збірна Франції вже гарантувала собі вихід у плейоф чемпіонату світу, здобувши перемогу над Сенегалом (3:1) та розгромивши Ірак (3:0).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *