У Києві правоохоронці затримали п’ятьох зловмисників, які побили 58-річного чоловіка до смерті після конфлікту і прив’язали його до дерева. Їх спроби знищити камери відеоспостереження були неуспішними. Група молодиків відпочивала біля кав’ярні, коли виникла сварка із чоловіком. Нападники жорстоко побили чоловіка і прив’язали його до дерева, продовжуючи побиття. Потерпілий намагався втекти, але його знову знайшли і побили. Від отриманих травм чоловік загинув на місці. Всі п’ять зловмисників були затримані і їм оголошено про підозру. За цей злочин їм загрожує довічне ув’язнення.
У Києві затримано п’ятьох зловмисників, які закатували чоловіка до смерті











Залишити відповідь