На Івано-Франківщині була розкрита корупційна схема, пов’язана з фіктивним працевлаштуванням у санаторії Косів. Організаторами стали працівниці закладу, які наймали людей, що не виконували жодних обов’язків, але отримували зарплату та премії. Збитки для держави складають більше 15 мільйонів гривень. Схема діяла з 2019 по 2024 рік. Процес розслідування триває, п’ять жінок обвинувачують у незаконному заволодінні майном у великих розмірах.
Мільйонні збитки: на Прикарпатті у штаті санаторію виявили “мертві душі”











Залишити відповідь