Служба безпеки України та Національна поліція виявили складну схему розкрадання державних коштів у Черкаській області, призначених для розвитку сільськогосподарського сектору. Злочинна група, до якої входив колишній міністр, використала фальшиві документи для того, щоб привласнити 5,6 мільйона гривень гранту, призначеного на модернізацію аграрної компанії. Підозрювані, серед яких і колишній міністр, обвинувачені у привласненні грошей та поданні підроблених документів. Під час обшуків вилучили комп’ютери та документи, які підтверджують незаконну діяльність. Наразі їм пред’явлено звинувачення за кількома статтями Кримінального кодексу.
Викрито мільйонну оборудку ексміністра часів Януковича та його спільників















Залишити відповідь