Четверо українських громадян, які були членами екіпажу контейнеровоза Epaminondas, що був затриманий Корпусом вартових ісламської революції в Ормузькій протоці у квітні, вже покинули територію Ірану і знаходяться в безпеці разом зі своїми родинами. Про це повідомив речник Міністерства закордонних справ України Георгій Тихий. Українська сторона, разом з грецькою компанією-судновласником та іншими сторонами, активно працювала над звільненням та поверненням українських громадян. Тепер моряки в безпеці разом з родинами, а їхнє здоров’я в задовільному стані. Нагадаючи, що у 2025 році двоє українських моряків були звільнені з піратського полону у Сенегалі, а також про атаку російських кораблів у Чорному морі, де є жертви.
Україна повернула чотирьох моряків з затриманого Іраном в Ормузькій протоці














Залишити відповідь