Новини Київщини

Все, що відбувається в Києві та Київській області, на одному сайті.

У Києві військовий помер через неналежну допомогу лікаря-хірурга

За даними правоохоронців, 56-річному лікарю-хірургу було пред’явлено підозру у неналежному виконанні своїх обов’язків, що призвело до смерті пацієнта. Пацієнт, 43-річний військовослужбовець, звернувся до лікаря з травмою грудної клітки, але лікар не виявив серйозних ушкоджень і відправив пацієнта додому з простими рекомендаціями. Однак через два дні стан військовослужбовця погіршився і він помер від ускладнень. Експерти встановили, що пацієнт потребував більш докладних обстежень і лікування, які не були надані. Лікарю-хірургу було пред’явлено підозру за неналежне виконання професійних обов’язків, що може призвести до позбавлення волі або заборони займати певні посади. Нагадаємо, що ще один лікар у Києві буде судитися через смерть 8-річної дитини в результаті недбалості під час лікування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *