У матчі з Іраном збірна Єгипту зіграла внічию, що дозволило їм пройти до 1/16 фіналу. Проте у наступному матчі проти Австралії вони можуть втратити трьох важливих гравців. Мохамед Салах вийшов з поля через дискомфорт у стегні, Махмуд Сабер почув м’язовий дискомфорт, а Мохамед Абдельмонем отримав травму гомілки. Всі троє гравців проходитимуть медичне обстеження, щоб визначити терміни їх відновлення. У цей час збірна Бельгії втратила ключового гравця на старті плей-офф.
Одразу троє гравців збірної Єгипту вибули під час поєдинку з Іраном














Залишити відповідь