Українські громадяни, які були тримані у неволі в Росії після окупації Маріуполя та інших областей в 2022 році, повернулися додому. Серед них були люди віком від 35 до 66 років, яких росіяни незаконно затримали. Омбудсмен України Дмитро Лубінець повідомив, що їх звільнили завдяки його співпраці з російським омбудсменом з прав людини. Серед звільнених був навіть доброволець, який долучився до боротьби в Маріуполі. Одного з українців росіяни викрали через те, що його сини служили у ЗСУ, а іншого – коли він прямував на роботу у день російського вторгнення.
Україна повернула з полону Росії сімох цивільних












Залишити відповідь