У неділю сталися сильні землетруси в Японії і Афганістані, а найбільше постраждалих від них – в Пакистані. У Японії землетрус магнітудою 6,1 відчули у префектурах Аоморі та Івате. На атомних електростанціях не було жодних відхилень від норми. У Пакистані понад 20 осіб поранені, а десятки будинків пошкоджені. В Афганістані поки немає офіційних повідомлень про жертви чи пошкодження від землетрусу магнітудою 6. У Венесуелі після землетрусів загинули 1430 людей, а понад 3200 поранені. Землетруси пошкодили майже 2 мільйони будівель, і економічні збитки оцінюються у 6,7 мільярда доларів.
У Японії і Пакистані сталися сильні землетруси














Залишити відповідь