Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер вирішив піти у відставку. Він оголосив про це під час спеціального звернення на Даунінг-стріт. Стармер вказав, що його рішення прийнято на користь країни, яку він любить. Він звернувся до Лейбористської партії з проханням затвердити графік виборів лідера партії, які мають відбутися у липні. Прем’єр-міністр залишиться на посаді до проведення виборів і забезпечить впорядковану передачу влади. Він також заявив, що більше не має підтримки у власній партії. Кір Стармер очолив уряд у липні 2024 року і активно підтримував Україну під час вторгнення Росії.
Прем’єр Британії оголосив про відставку















Залишити відповідь