Новини Київщини

Все, що відбувається в Києві та Київській області, на одному сайті.

Викрито посадовців, які привласнили 49,2 млн грн на розмінуванні

Працівники приватних підприємств і їхні підлеглі виявилися учасниками шахраївства, яке спрямоване на привласнення бюджетних коштів, виділених на розмінування сільськогосподарських земель у Миколаївській, Херсонській та Чернігівській областях. Шахраї вигадували виявлення вибухонебезпечних предметів на території, яка вже була очищена від них роками тому. Вони намагалися створити уявлення про проведення робіт з розмінування, але насправді лише вигравали гроші з бюджету. Правоохоронці вже виявили причетність шести осіб до цієї шахрайської схеми, які можуть отримати до 12 років ув’язнення та конфіскацію майна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *