Працівники приватних підприємств і їхні підлеглі виявилися учасниками шахраївства, яке спрямоване на привласнення бюджетних коштів, виділених на розмінування сільськогосподарських земель у Миколаївській, Херсонській та Чернігівській областях. Шахраї вигадували виявлення вибухонебезпечних предметів на території, яка вже була очищена від них роками тому. Вони намагалися створити уявлення про проведення робіт з розмінування, але насправді лише вигравали гроші з бюджету. Правоохоронці вже виявили причетність шести осіб до цієї шахрайської схеми, які можуть отримати до 12 років ув’язнення та конфіскацію майна.
Викрито посадовців, які привласнили 49,2 млн грн на розмінуванні














Залишити відповідь