У середу рано вранці п’ять регіонів України залишилися без електропостачання через атаки з боку Росії на енергетичну інфраструктуру та погіршення погодних умов. У Сумській, Харківській, Дніпропетровській і Запорізькій областях були знеструмлені деякі райони через ворожі удари по енергетичних об’єктах. Також через грозу та сильний вітер було відключено електрику у 20 населених пунктах на Сумщині та Кіровоградщині. Ремонтні бригади вже працюють над відновленням ліній електропередачі. Енергетики пояснили, що споживання електроенергії зменшилося через безхмарну погоду, яка дозволяє сонячним електростанціям працювати ефективно. Їх закликали перенести використання електроприладів на денний час, коли сонячні станції працюють найкраще, а у вечірні години обмежити користування потужними приладами.
В Україні зафіксували нові знеструмлення













Залишити відповідь