Новини Київщини

Все, що відбувається в Києві та Київській області, на одному сайті.

Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих

У вівторок, 24 червня, голова обласної військової адміністрації Олег Григоров повідомив, що війська Російської Федерації здійснили атаку на автозаправну станцію на околиці міста Суми. У результаті цього нападу постраждали троє мирних жителів, які перебували на території станції. Також були пошкоджені автомобілі. Наслідки цієї атаки наразі вивчаються.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *