Новини Київщини

Все, що відбувається в Києві та Київській області, на одному сайті.

В Україні викрили схему втручання у роботу електро- та газових лічильників

Українська поліція розкрила велику схему підробки електро- та газових лічильників. Зловмисники змінювали прилади так, щоб вони показували менше спожитих ресурсів. Це дозволяло підприємствам і промисловим організаціям значно зменшити рахунки за електроенергію та газ, завдаючи збитків державі. Координатором незаконної діяльності був мешканець Львівщини, який вже мав кримінальний запис. Злочинна група діяла у п’яти областях та Києві, надавала послуги з підробки лічильників та отримувала за це великі суми грошей. Поліція затримала одного зі зловмисників та продовжує розслідування. Іншим учасникам схеми загрожує до 15 років ув’язнення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *