У вівторок, 24 червня, голова обласної військової адміністрації Олег Григоров повідомив, що війська Російської Федерації здійснили атаку на автозаправну станцію на околиці міста Суми. У результаті цього нападу постраждали троє мирних жителів, які перебували на території станції. Також були пошкоджені автомобілі. Наслідки цієї атаки наразі вивчаються.
Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих













Залишити відповідь