За даними в.о. міського голови Сум Артема Кобзара та голови Запорізької ОВА Івана Федорова, війська Російської Федерації здійснили напад на автозаправні станції у Сумах та Запоріжжі уранці 25 червня. Внаслідок цього була спричинена пожежа. Інформація про постраждалих поки уточнюється. Федоров також зазначив, що дим, який спостерігають мешканці Запоріжжя, є наслідком російської атаки на автозаправні станції.
Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі















Залишити відповідь