Новини Київщини

Все, що відбувається в Києві та Київській області, на одному сайті.

Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі

За даними в.о. міського голови Сум Артема Кобзара та голови Запорізької ОВА Івана Федорова, війська Російської Федерації здійснили напад на автозаправні станції у Сумах та Запоріжжі уранці 25 червня. Внаслідок цього була спричинена пожежа. Інформація про постраждалих поки уточнюється. Федоров також зазначив, що дим, який спостерігають мешканці Запоріжжя, є наслідком російської атаки на автозаправні станції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *