Сьогодні вранці війська Російської Федерації здійснили атаку з безпілотника на лікарню у Херсоні, в результаті чого постраждали пʼятеро медичних працівників. Зазначається, що після російського удару пʼятеро працівників лікарні отримали травми внаслідок вибуху міни. Також до цієї лікарні була доставлена жінка, яка постраждала внаслідок атаки російського “шахеда” у центральному районі Херсона. За інформацією Херсонської обласної влади, жінка отримала контузію, вибухові та закриту черепно-мозкову травми середнього ступеня важкості.
Росіяни обстріляли лікарню у Херсоні, пʼятеро постраждалих













Залишити відповідь