Новини Київщини

Все, що відбувається в Києві та Київській області, на одному сайті.

Під ударами енергетика п’яти областей – Укренергj

Сьогодні вранці в п’яти областях України сталися нові відключення електроенергії через удари по енергетичних об’єктах з боку Росії. Укренерго повідомило, що у Донецькій, Харківській, Сумській, Херсонській і Запорізькій областях є знеструмлення. Тривають аварійно-відновлювальні роботи. Споживання електроенергії зросло на 3,7%, оскільки погода сприяє використанню кондиціонерів. Укренерго закликає громадян економно використовувати електроенергію, переносячи активне споживання на денний час і обмежуючи його у вечірні години.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *