Мер одного міста на Київщині отримав підозру у тому, що він вчинив ряд злочинів, пов’язаних із заволодінням землею та розтратою бюджетних коштів на суму понад 75 мільйонів гривень. За даними слідства, він організував схему, за якою земельні ділянки водного фонду переходили до приватних осіб, а потім ці ділянки легалізували шляхом укладення угод з іншими особами. Також встановлено, що у 2025 році мер знову заволодів землями водного та лісового фонду шляхом підробки документів. Крім цього, він дозволив витрати бюджетних коштів на озеленення території без належного контролю, що призвело до розтрати понад 8,5 мільйонів гривень. Прокуратура подала до суду клопотання про тримання мера під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі 75 мільйонів гривень, а також про його відсторонення від посади. У кабінеті мера також було зафіксовано розмови, які можуть свідчити про його участь у схемах незаконної приватизації земель та одержання неправомірної вигоди.
Мер міста на Київщині отримав підозру














Залишити відповідь