Новини Київщини

Все, що відбувається в Києві та Київській області, на одному сайті.

У Києві ввели екстрені відключення світла

Сьогодні вранці у Києві частково відключили електропостачання через аварійні ситуації. Місцевий оператор електромереж ДТЕК повідомив про екстрені відключення на лівому березі столиці за командою Укренерго. Звертають увагу на необхідність економії електроенергії, щоб зберегти стабільність енергосистеми. Наразі не відомо, що саме призвело до виникнення проблем з електропостачанням у Києві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *