Новини Київщини

Все, що відбувається в Києві та Київській області, на одному сайті.

Кілька районів Києва залишилися без світла

У сьогоднішній ранок у Києві стали відомі проблеми з електропостачанням у деяких районах міста. Зокрема, світло зникло у Дніпровському, Голосіївському та Дарницькому районах. Спочатку без електроенергії залишилися мешканці лівобережної частини міста, а потім проблема поширилася на правий берег, впливаючи на Голосіївський район. Через це було призупинено рух фунікулера. Інформацію про перебої з електропостачанням поширюють місцеві пабліки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *