Новини Київщини

Все, що відбувається в Києві та Київській області, на одному сайті.

Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів

Український боксер Олександр Усик вирішив залишити всі свої пояси, які він зараз має, і зробити їх вільними для інших боксерів. Усик відзначив, що це свідоме рішення, яке відкриє для нього нові можливості, і він не планує завершувати свою кар’єру в спорті. Раніше бій Усик-Кабаєл став обов’язковим за рішенням Світової боксерської ради, проте Усик вирішив відмовитися від захисту титулу. Усик виразив вдячність всім організаціям і пообіцяв, що це не кінець його історії в боксі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *