Директор Usyk17 Сергій Лапін розповів, чому Олександр Усик відмовляється брати участь у бою проти Агіта Кабаєла. Він пояснив, що рішення не залежить від особистих симпатій чи неприязни, а від комерційних аспектів. Лапін зазначив, що для таких великих поєдинків необхідна серйозна підтримка від телеканалів, організаторів та комерційних структур. Якщо у бою з Кабаєлем буде відповідна підтримка, він відбудеться, а якщо ні, то Усик розгляне інші можливості.
У таборі Усика оцінили перспективи бою проти Кабаєла















Залишити відповідь