Силами оборони у ніч на 25 червня були уражені три мости на тимчасово окупованих територіях України. Генштаб ЗСУ повідомив, що були пошкоджені автомобільний міст через річку Корсак у Запорізькій області та два залізничні мости на Луганщині. Крім того, українські військові також уразили склади та командні пункти окупантів, а також радіолокаційну станцію та радіолокаційний комплекс у різних районах. Додатково, дрони СБУ провели удари по нафтобазі на Кубані та нафтопереробних заводах в Уфі, що є важливими об’єктами для Росії. Також було повідомлено про ураження Тюменського НПЗ у РФ 20 червня.
Сили оборони уразили три важливі мости на ТОТ















Залишити відповідь