На Дніпропетровщині виявили схему незаконного використання надрами, яка діяла на базі одного з комунальних підприємств. За даними слідства, протягом 2019-2025 років це підприємство здійснювало централізоване водопостачання для 11 населених пунктів, використовуючи підземні свердловини без необхідних дозволів. Підприємство отримувало оплату за послуги, але не сплачувало обов’язкові платежі за користування надрами та водними ресурсами до бюджету. В результаті незаконного видобутку було витрачено понад 400 тис. кубічних метрів підземних вод. Експерти оцінили збитки державі на суму понад 85 млн гривень. Директору підприємства повідомили про підозру у незаконному видобуванні корисних копалин з використанням службового становища.
Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру














Залишити відповідь