Директор команди Олександра Усика, Сергій Лапін, пояснив, чому український боксер відмовився від титулів WBC, WBA та IBF у надважкій вазі. Він зазначив, що Усик хоче надати можливість іншим боксерам змагатися за пояси, зокрема своєму колишньому супернику Ентоні Джошуа. Це рішення було узгоджене з метою Усика завершити кар’єру фінальними боями в США. Однак пояс The Ring залишився у Олександра.
Лапін прокоментував відмову Усика від поясів, пославшись на перспективу













Залишити відповідь