Іспанський футбольний клуб Бетіс хотів взяти українського форварда Артема Довбика у свою команду, але не зміг домовитися з Ромою про трансфер. Бетіс пропонував оренду Довбика на рік з можливістю викупу за 15 мільйонів євро, але Рома відмовилася. Римський клуб хоче продати Довбика, щоб заробити гроші на нового форварда для заміни основного гравця команди. У минулому сезоні Довбик забив три голи та зробив дві передачі у 18 матчах за Рому.
Довбик цікавий Бетісу, однак Рома щодо цього має власну думку














Залишити відповідь