Новини Київщини

Все, що відбувається в Києві та Київській області, на одному сайті.

Крим накрили блекаути після чергових вибухів

У ніч на 22 червня в окупованому Криму сталися серія вибухів, після яких деякі міста стали повідомляти про проблеми з електропостачанням. Жителі різних районів тимчасово окупованого півострова почали повідомляти про вибухи, які були чутні у районі Армянська, Феодосії, Севастополя та інших населених пунктах. Також були спостереження про роботу засобів протиповітряної оборони. Деякі місцеві жителі також повідомляли про перебої з електропостачанням у Феодосії, Керчі, Севастополі та інших районах. Попередньо, Таврійська теплоелектростанція вже зазнала пошкоджень в результаті попередньої атаки. Наразі офіційної інформації щодо причин та наслідків цих вибухів від окупаційної влади Криму не надходило.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *