У Чернівцях виявили схему розкрадання газу, яка призвела до збитків у розмірі щонайменше 87,5 млн грн. Зловмисники незаконно підключилися до газорозподільної системи, крали газ для місцевої котельні. НАК Нафтогаз України передав матеріали до правоохоронних органів для притягнення винних до відповідальності. Компанія вимагатиме компенсації завданої шкоди і обіцяє оприлюднити імена організаторів схеми. Глава Нафтогазу наголосив, що такі крадіжки газу завдають великої шкоди країні, особливо в умовах нападів Росії на газові об’єкти.
У Чернівцях викрили масштабну схему розкрадання газу на майже 90 млн грн













Залишити відповідь