Президент України Володимир Зеленський повідомив про те, що ретранслятори на території Білорусі, які використовувалися для коригування російських ударів по українських містах, більше не працюють з 22 червня. Через це зменшилася загроза для України. Зеленський наголосив, що вони мають у своєму розпорядженні інформацію про те, що ретранслятори були вимкнуті, але чи їх демонтували – поки не відомо. Раніше він висунув ультиматум Лукашенку на демонтаж цих ретрансляторів.
Мінськ вимкнув ретранслятори для БпЛА – Зеленський













Залишити відповідь