Новини Київщини

Все, що відбувається в Києві та Київській області, на одному сайті.

Рютте звернувся до Росії перед самітом НАТО

Генеральний секретар НАТО Марк Рютте заявив, що країни Альянсу мають намір значно посилити оборонно-промислове співробітництво, а РФ повинна зрозуміти – блок сильніший за її армію. Про це свідчить трансляція його виступу у Вашингтоні.
Рютте заявив, що у Туреччині працюють близько 3000 компаній оборонно-промислового комплексу, які задіяні в роботі по всій території НАТО.
Щодо планів та мети зустрічі союзників 5-7 липня, генсек розповів про нові контракти та домовленості.
“На саміті ми проведемо великий день оборонної промисловості в перший день. Ви побачите величезну кількість нових контрактів, листів про наміри, а також підписання великих угод”, – сказав Рютте.
Генсек НАТО наголосив, що такі кроки мають продемонструвати рішучість Альянсу як власним громадянам, так і Росії.
“Це дасть чіткий сигнал нашому мільярду громадян на території НАТО. Ми дійсно робимо те, що необхідно”, – зазначив він.
Рютте звернувся й до Росії, заявивши про перевагу НАТО в оборонному виробництві.
“Це також сигнал росіянам: ми знаємо, що ви робите, і ми в цьому кращі за вас”, – додав генеральний секретар Альянсу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *