Новини Київщини

Все, що відбувається в Києві та Київській області, на одному сайті.

Україна повернула з полону 160 військових

Україна і Росія провели 76 обмінів полоненими, в результаті яких додому повернулись 160 українців – усі військові, які були у полоні з 2022 року. Серед них були військовослужбовці ЗСУ, Нацгвардії, Державної спецслужби транспорту та ДПСУ, які брали участь у захисті держави на різних напрямках. Звільнені військові пройдуть медичний огляд, отримають лікування та підуть на реабілітацію після тривалої ізоляції у полоні. Координаційний штаб висловив вдячність США та ОАЕ за підтримку в організації обміну полоненими. За весь час діяльності Коордштабу вдалося повернути з полону 9606 військових та цивільних осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *