У п’ятницю, 26 червня, Центральне командування США (CENTCOM) повідомило у соцмережі, що вони відповіли ударом на іранські військові об’єкти після нападу на комерційне судно у Ормузькій протоці. У результаті ударів були пошкоджені іранські місця зберігання ракет та безпілотників, а також радіолокаційні об’єкти на березі. CENTCOM наголосив, що іранська агресія порушила режим припинення вогню та загрожує свободі судноплавства у регіоні. Збройні сили США заявили про продовження координації безпечного проходу для комерційних суден та обіцяють пильно стежити за виконанням угоди.
США атакували іранські військові цілі













Залишити відповідь