Новини Київщини

Все, що відбувається в Києві та Київській області, на одному сайті.

СБУ знову вдарила по станції, яка забезпечує пальним Москву

У Служби безпеки України повідомили, що їхні безпілотники удруге за червень атакували російську нафтоперекачувальну станцію Второво, яка постачає пальне до Москви. Ця станція є важливим логістичним вузлом для перекачування нафтопродуктів до експортних портів та внутрішніх споживачів. Під час атаки безпілотники СБУ влучили в технічні будівлі станції, що призвело до детонації. Ця атака сталася в рамках 40-денної операції впливу на Росію, затвердженої президентом Володимиром Зеленським з метою припинення війни. Попередня атака на цю станцію відбулася 10 червня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *