Новини Київщини

Все, що відбувається в Києві та Київській області, на одному сайті.

У Вінниці відбувся перший випуск ліцеїстів МВС ім. захисника Маріуполя–Героя України Н. Гринцевича

Урочисті заходи з нагоди завершення навчання відбулися 27 червня. Розділити цей важливий день із випускниками прибули заступник Міністра внутрішніх справ України Богдан Драп’ятий, Голова Національної поліції України Іван Вигівський, керівництво Вінницької обласної військової адміністрації, ліцею, а також рідні та близькі юнаків і дівчат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *