Новини Київщини

Все, що відбувається в Києві та Київській області, на одному сайті.

США заявили про нові удари по цілях Ірану

Американські військові здійснили нові удари по об’єктах в Ірані у відповідь на напад на танкер в Ормузькій протоці. Це було заявлено Центральним командуванням США. Удари були завдані після того, як Іран відмовився виконати угоду про припинення вогню, і запустив безпілотник-камікадзе, який атакував танкер Kiku. Також повідомляється, що американські військові літаки атакували іранську військову інфраструктуру, системи зв’язку, об’єкти протиповітряної оборони, склади безпілотників та засоби мінування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *