За останню добу в Сумській області внаслідок обстрілів з боку Росії постраждали 32 людини, серед яких троє дітей. У різних громадах області були поранені жінки та чоловіки різного віку. У Тростянецькій громаді травмувалися п’ятеро людей, у Охтирській – двоє, у Сумській – 22 особи, у Білопільській – один чоловік, а у Великописарівській – ще один. Нещодавно також було повідомлено про загибель пенсіонера від удару безпілотника у Сумському районі, а також про поранення чотирьох людей внаслідок обстрілу кінотеатру в Конотопі.
Росіяни поранили 32 цивільних на Сумщині














Залишити відповідь