Новини Київщини

Все, що відбувається в Києві та Київській області, на одному сайті.

Уражено два НПЗ в Росії і міст в Криму – Генштаб

У ніч на 28 червня українські військові вдарили по двом нафтопереробним заводам в Росії та іншим важливим об’єктам. За даними Генштабу ЗСУ, було атаковано нафтопереробний завод “Слов’янський” у Слов’янську-на-Кубані та Ярославський нафтопереробний завод у Ярославлі. Також було пошкоджено залізничний міст біля Ічка у Криму та склад боєприпасів у Донецькій області. Дані атаки стали частиною відповіді на дії держави-агресора. У соцмережах з’явилася інформація про пожежу на НПЗ в Слов’янську-на-Кубані та вибухи на ТЕЦ в Саках на Криму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *