Новини Київщини

Все, що відбувається в Києві та Київській області, на одному сайті.

Стало відомо, чому в Києві аварійні відключення

У четвер у частині районів Києва сталося аварійне відключення електропостачання через технічні проблеми в енергосистемі. Укренерго повідомило про це 25 червня. Внаслідок технічного порушення енергію вимкнули для всіх споживачів у деяких районах міста. Зазначається, що вже розпочато аварійно-відновлювальні роботи, а енергетики роблять усе можливе для швидкого відновлення електропостачання. Після стабілізації ситуації обмеження будуть скасовані. Укренерго закликало мешканців стежити за оновленнями на офіційних сторінках. Крім того, раніше в цьому тижні також відбулися відключення електропостачання у деяких районах Києва та в п’яти регіонах України через російські удари по енергетичній інфраструктурі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *