Компанія Укрпошта підтвердила, що їхня ІТ-інфраструктура стала об’єктом кібератаки, яка спричинила тимчасові проблеми у роботі мобільного застосунку. Користувачі можуть відчувати труднощі з доступом до сервісів через застосунок через нічну атаку. Фахівці вже працюють над відновленням роботи систем. Укрпошта просить вибачення за незручності і обіцяє повідомити про завершення робіт на офіційних ресурсах. Раніше українські кіберспеціалісти разом із СБУ та ФБР виявили кібератаки, організовані російськими спецслужбами, на державних службовців та активістів з різних країн.
Укрпошта заявила про атаку на її ІТ-інфраструктуру















Залишити відповідь