Новини Київщини

Все, що відбувається в Києві та Київській області, на одному сайті.

Викрито чотирьох агентів Росії, які займалися підпалами

Українські правоохоронці викрили ще чотирьох людей, які були поплічниками російської ФСБ. Вони виконували замовлені підпали автомобілів Сил оборони в Кіровоградській та Одеській областях. Злочинна група була розкрита завдяки співпраці Служби безпеки, поліції та прокуратури. За допомогою Telegram-каналів російські спецслужби завербували місцевих жителів, які погодилися підпалювати автомобілі в обмін на обіцянки легких грошей. Один із злочинців навіть намагався підірвати електропоїзд, закладаючи саморобну бомбу під колії. Всі затримані підозрюються у вчиненні серйозних злочинів і можуть отримати до 10 років ув’язнення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *