Українські правоохоронці викрили ще чотирьох людей, які були поплічниками російської ФСБ. Вони виконували замовлені підпали автомобілів Сил оборони в Кіровоградській та Одеській областях. Злочинна група була розкрита завдяки співпраці Служби безпеки, поліції та прокуратури. За допомогою Telegram-каналів російські спецслужби завербували місцевих жителів, які погодилися підпалювати автомобілі в обмін на обіцянки легких грошей. Один із злочинців навіть намагався підірвати електропоїзд, закладаючи саморобну бомбу під колії. Всі затримані підозрюються у вчиненні серйозних злочинів і можуть отримати до 10 років ув’язнення.
Викрито чотирьох агентів Росії, які займалися підпалами














Залишити відповідь