Американські військові здійснили нові удари по об’єктах в Ірані у відповідь на напад на танкер в Ормузькій протоці. Це було заявлено Центральним командуванням США. Удари були завдані після того, як Іран відмовився виконати угоду про припинення вогню, і запустив безпілотник-камікадзе, який атакував танкер Kiku. Також повідомляється, що американські військові літаки атакували іранську військову інфраструктуру, системи зв’язку, об’єкти протиповітряної оборони, склади безпілотників та засоби мінування.
США заявили про нові удари по цілях Ірану













Залишити відповідь