Сьогодні вночі окупанти з Росії випустили кілька балістичних ракет у бік Києва, що призвело до семи вибухів. Начальник Київської МВА Тимур Ткаченко повідомив про це. За останніми даними наразі в Дарницькому районі Києва виникли пожежі в кількох місцях через цю атаку. Один людина постраждала. Ткаченко зазначив, що одна з пожеж відбулася поруч з житловим будинком, а інша – у СТО. Також горить нежитлова будівля.
Удар балістики по Києву: стали відомі наслідки














Залишити відповідь