Польща вирішила взяти під свій контроль будівлю колишнього генерального консульства Росії в Гданську. Після закриття консульства у грудні 2025 року через борги у розмірі 5,5 мільйонів злотих, польська генпрокуратура вирішила націоналізувати цю нерухомість. Росія стверджує, що будівля є її власністю, тоді як польська влада вважає, що вона належить державі. Польські чиновники вже подали позов про визвільнення приміщення та проводять відповідні заходи для вирішення цього питання.
Польща забере будівлю генконсульства РФ за борги














Залишити відповідь