Російські військові під час повітряної тривоги в ніч на 28 червня здійснили ракетний удар по Києву за допомогою балістичної ракети. Звучали сирени, а потім стали слышні вибухи, на які реагували кияни, шукаючи укриття. Міський голова Кличко закликав мешканців міста залишатися у безпеці. Це був другий напад на столицю протягом кількох днів. На минулому тижні внаслідок ракетних ударів і падіння уламків загорілися склади, а двоє людей отримали поранення. Країни G7 готують допомогу для Києва в контексті ППО та далекобійної зброї.
Росія вдарила Київ балістикою














Залишити відповідь