Іран відповів ударами безпілотниками та ракетами по військових об’єктах США в Кувейті та Бахрейні після того, як США атакували Іран. За даними CNN і іранського телеканалу Press TV, удари США порушили режим припинення вогню, що призвело до зупинення дипломатичних процесів. Іранські військові зазначили, що їхні удари були спрямовані на ключові об’єкти військової інфраструктури США. Після цього КВІР обіцяв “нищівну відповідь” американським військовим. Американські військові, у свою чергу, заявили про нові удари по Ірану після атаки на танкер в Ормузькій протоці.
Іран атакував об’єкти США в Кувейті та Бахрейні















Залишити відповідь