Новини Київщини

Все, що відбувається в Києві та Київській області, на одному сайті.

Гана поступилася Хорватії, а Узбекистан зазнав поразки від ДР Конго

Хорватія здобула перемогу у матчі проти Гани з рахунком 2:1 і завершила груповий етап на другому місці. Поєдинок розпочався обережно, але Хорватія поступово взяла ініціативу. Сучич відкрив рахунок на 31-й хвилині, але Гана зрівняла рахунок на 73-й. Проте Хорватія знову вийшла вперед на 82-й хвилині завдяки голу Влашича. У другому матчі ДР Конго здобула перемогу над Узбекистаном з рахунком 3:1. Узбекистан вийшов вперед на 10-й хвилині, але ДР Конго відновила рівновагу на 65-й і вийшла вперед на 78-й хвилині. Завершила перемогу ДР Конго забивши ще один гол у компенсований час. Таким чином, ДР Конго забезпечила собі путівку в плей-офф.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *